Szybki alert: Jedyna uczciwa pożyczka prywatna

Tyle razu już to przerabialiśmy – jedyna na całym świecie uczciwa pożyczka od osoby prywatnej. Totalnie bez sumienia wyzyskuje się osoby, które wcześniej miały bezskutecznie szukać pożyczki i zostały już oszukane przez innych. I teraz co? Znowu mają zostać oszukane na kanwie tego, że wcześniej zostały tak potraktowane ale teraz to już naprawdę tak nie będzie. Pożyczka prywatna ma być kierowana ponadto dla osób zadłużonych z komornikiem i windykacją w kieszeni a na dodatek mają to być osoby będące już u kresu swych sił. Proceduj takie ogłoszenia a nie będziesz już mieć nawet sił na nie posiadanie sił – czemu? – czytaj dalej.

Ogłoszenie prezentuje się tak:

Jedyna uczciwa pożyczka prywatna

Pełny zrzut do pobrania stąd https://faraon24.pl/zrzut/jedyna-zrzut.jpg

Primo: jeśli ktoś twierdzi, że tylko i wyłącznie on jest tym jedynym uczciwym to możesz być absolutnie pewnym, że jest dokładnie na odwrót.

Secondo: jeśli na bazie tego, że wcześniej zostałeś oszukany teraz się obiecuje, że tak już nie będzie to możesz być więcej niż absolutnie pewnym, że chodzi tylko i wyłącznie o resztki pieniędzy, które Ci zostały lub też chodzi o Twoje dokumenty abyś został czyimś słupem (jak do tego dochodzi to już wiele razy opisywaliśmy).

Terzo: jako osoba kontaktowa podana jest (cytuje dokładnie): Jedyna uczciwa pożyczka prywatna – poprawiam pisownie bo to ogłoszenie (jak i tysiące innych) pisane jest łamaną polszczyzną, która w prostej linii sugeruje coś w rodzaju Nigerian Scam (poszukaj w Faraon24 – pasek szukania pod menu znajduje się).

Quatro: jako miejsce świadczenia usługi podany jest Lublin – bo to ogłoszenie jest na portalu ogłoszeń lokalnych, który nawet łaskawie informuje (łaskawie bo olewa to, że to wylęgarnia oszustów) aby nikomu żadnych pieniędzy przez internet nie przesyłać i robić to tylko osobiście przy wymianie towar za pieniądze lub usługa za pieniądze.

Dla przykładu jakiej jakości pożyczek internetowych można spodziewać się po wskazanym portalu ogłoszeniowym załączam dodatkowe zrzuty – uwaga: dzieci proszone są o odwrócenie wzroku:

Tu: https://faraon24.pl/zrzut/jedyna-uwaga1-zrzut.jpg

oraz tu: https://faraon24.pl/zrzut/jedyna-uwaga2-zrzut.jpg

P.S.: primo znaczy po pierwsze, secondo – po drugie, terzo – po trzecie a quatro oczywiście po czwarte.

 1. Dzień dobry państwu jestem zainteresowana pożyczką na raty zaległych płatności chwilówek potrzebuje kwoty pożyczki 15tys.zl na spłatę zadłużenia innych chwilówek chciałabym jedną ratę kredytu proszę bardzo o pomoc mój dochód wynosi 3500 zasiłki rodzinne i pięćset plus

  1. Pani @Ireno,

   1) zbyt mało informacji aby coś zaproponować. Jeśli w zestawieniach Faraon24 nie ma firmy, która zgodziłaby się na taką operację to prawdopodobieństwo otrzymania takiej pożyczki musi być bliskie zeru – niestety ;/
   2) spłata zaległych chwilówek 15 tys zł – totalny brak zdolności kredytowej, musiałby być zastaw lub żyrant

   Można spróbować ewentualnie to:

   https://faraon24.pl/biore/rapida

   3) miejsce do wysyłania “Twoje opinie” służy do wyrażania opinii, nie składania propozycji, ofert, próśb – do tego jest formularz kontaktowy

 2. Witam, jaj mam pytanie, czy jest możliwe aby dostać jakiś uczciwy kredyt prywatny w wysokości 150-200 tyś czy raczej nie ma czego szukać ?

  1. Teoretycznie tak, praktycznie nie.
   Przy takich kwotach zawsze musi w grę wchodzic zabezpieczenie o wartości prawie 2x większej (w optymistycznej wersji) niż pożyczka. Z praktyki wiemy, że najczęściej chodzi o przejmowanie zabezpieczeń a nie zarobek na pożyczce.
   Jeśli miałbym szybko odpowiedzieć to NIE MA CZEGO SZYKAĆ niestety.

 3. Witam. Potrzebuję pożyczki rzędu 20-25tys. na spłatę zaległych chwilówek. Przez zaległości mam dwa wpisy w KRD i słaby BIK(43 pkt). Zarobki z trzech miesięcy 4500 tys. netto. Stałe koszty To 1900 raty kredytów+400 opłaty. Niestety przez negatywne wpisy nie jestem w stanie otrzymać kredytu w banku mimo zarobków. Prosze o pomoc czy jest jakaś inna opcja pożyczenia.
  Pozdrawiam Adam

  1. Chwilówki są zapewne w Credit Check widoczne więc cała lista http://credit-check.pl/uczestnicy/ odpada
   W mojej ocenie możliwa jest tylko i wyłącznie pożyczka pod zastaw lub z poręczycielem:
   https://faraon24.pl/pozyczki/autokapital/ – pod samochód
   https://faraon24.pl/pozyczki/speedcash/ – dla firm też pod zastaw
   https://faraon24.pl/pozyczki/rapida/ – z poręczycielem

   pod zastaw pożyczek jest dużo, w faraonie jest kilka (ale będą systematycznie dodawane)

   Jest też coś takiego jak https://faraon24.pl/pozyczki/avalia/ ale radzę ewentualnie zadzwonić i wypytać się samemu

   Pewnie nie pocieszyłem odpowiedzią za bardzo ale takie są realia.

   stałe koszty ok 2300 zł w sumie, pozostaje 2200 zł – całkiem sporo, wierzę, że przy ostrej dyscyplinie będzie można spłacić pożyczkę pod zastaw / z poręczycielem czy tą Avalię.

 4. Witam chciałbym zapytać czy jest możliwość uzyskania pożyczki 10 000 Nie mam komornika ani zadłużenia niestety w banku nie mogę dostać kredytu ponieważ 3 lata temu miałam komornika i mam odmowę kredytu

  1. Większość z https://faraon24.pl/pozyczki/ratalne/ będzie ok jeśli to tylko o ex-komornika chodzi,
   przy takiej kwocie prawie zawsze będzie potrzebne zaświadczenie o dochodach

   /sam komornik, jeśli był spłacony nie powinien być przeszkodą w kredycie w banku, jeśli nie było wpisów w BIK, KRD, BIG, ERIF to technicznie powinien wiedzieć o komorniku tylko bank, na którego koncie było zajęcie komornicze. Inne banki otrzymują z reguły zapytania od komornika czy dana osoba ma tam konta ale (przynajmniej wcześniej) nie powinno być to zapisywane w żadnej bazie danych, która miała by być potem wykorzystywana przy ocenie ryzyka kredytowego.

 5. witam, interesuje mnie pozyczka w wysokosci ok 3000 na krótki okres( max 2 miesiące).mieszkam w uk. jestem osobą zatrudnioną na stałe w pełnym wymiarze godzin. czy ktoś moze mi pomóc? jestem w dość podbramkowej sytuacji, szybko potrzebuję jakiegos rozwiazania.

 6. Witam.
  Potrzebuję pożyczki 30000 zł na spłatę chwilówek i kredytów bez BIK . Mój dochód z emerytury to 1600 zł netto . W bankach niemam zdolności kredytowej .

 7. Potrzebuję pożyczyć 6500 złotych na ściągnięcie mojej Kobiety z Ghany. Pracuję , mam rentę i dodatki z tytułu grupy inwalidzkiej , łącznie netto ok.3250 złotych , ale mam jeszcze parę niespłaconych chwilówek a co najgorsze niespłaconą kartę kredytową w banku i przez to jestem w BIK , czy mam szanse na pożyczkę ?

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.