Prospekt informacyjny CreditStar

NazwaPożyczka krótkoterminowa CreditStar
Oprocentowanie0%
Pierwsza pożyczka za darmo?nie
Okres pożyczkiod 5 do 30 dni
Kwota pożyczkiod 100 do 5000 zł
RRSO512.99%
Czas weryfikacji15 minut (10 minut wniosek)
Opłata rejestracyjna0,01 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki1500 zł
Przedłużenie spłatytak, od 5 do 30 dni
Wiek pożyczkobiorcymin 18 lat
Szczegóły przekierowaniaprzekierowanie na https://www.creditstar.pl , aktywny SSL
Program partnerski / pracanie
Godziny pracyPn – Pt 9:00 – 18:00
Adresul. Emilii Plater 53
Warszawa 00-113
Telefon22 307 51 53
Emailinfo@creditstar.pl
Informacje dodatkoweUniden spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CreditStar Poland (Uniden Sp. z o.o.)

NIP: 5213656885
REGON: 14691281900000
KRS: 0000479212

UWAGA: brak w KRS spółki pod nazwą “Uniden”

Pożyczki online CreditStar od nowa, większa kwota, dłuższy okres i inne RRSO

Jak obiecałem tak czynię – aktualizuję wszystkie pożyczki z zestawienia, dziś trafiło na CreditStar pożyczające przez Internet na stosunkowo niski procent (jak na usługi pozabankowe) ale niestety nie jest za darmo a bez weryfikacji również odbyć się nie może. Aktualizacji poddane została kwota pożyczki, jej okres oraz zostały poprawione wartości RRSO a te z prospektu i listy faktycznie znacznie odbiegały od długiego czasu od stanu faktycznego. Chcesz zobaczyć jak teraz wygląda pożyczanie od kredytowej gwiazdy? – czytaj dalej!

Kredytowa Gwiazda czyli CreditStar może nie błyszczy na tle konkurencji, które w większości znajdziemy bezpłatne pożyczki ale patrząc na ogół większości jest całkiem standardowo.

A to całkiem standardowo to według przykładu reprezentatywnego 512.99% – oj jednak sporo jeśli ktoś nigdy nie pożyczał w firmie pożyczkowo-pozabankowej – ale wierzcie mi – to jest naprawdę pikuś w porównaniu do innych nawet dość popularnych chwilówek. Poprzednio w prospekcie było 391565% – tak to nie pomyłka, było prawie czterysta tysięcy procent ale dodany CreditStar został 8 lipca 2015 a więc dawno dawno temu – lata legislacyjne temu – lub po prostu błąd w druku – tfu – pisowni – tfu mój błąd. Ostatnie zmiany na liście miały już tylko 391.37% a więc cena nie wzrosła obecnie. Nadal – jest to dość popularna pożyczka z wysoką przyznawalnością.

Pierwsza pożyczka zmieniła swoją kwotę i obecnie jest to 1500 zł zamiast 1000 zł a maksimum dla powracającego klienta z 3000 zł wylądowało na poziomie 5000 zł. Kwoty rosną, cena rośnie – biznes się kręci.

Okres CreditStar to teraz od 5 dni do 3 miesięcy czyli 90 dni, wcześniej było to tylko 30 dni.

Adres nadal ten sam ul. Emilii Plater 53, Warszawa 00-113 ale zaraz – nie ma już firmy Uniden Sp. z o.o. – dobrze, nie kojarzy się z firmą stomatologiczną, jest teraz tylko CreditStar Poland Sp. z o.o. (pobierz aktualny wyciąg z KRS).

Nadal sprawdzane są wszystkie rejestry: BIK i grupa BIG czyli KRD, ERIF i Infomonitor – niestety – pożyczanie dla niespłacających poprzednie długi właściwie nie istnieje i nie ma się temu co dziwić. Wprawdzie ofert jest mnóstwo i większość z nich jest opisane w negatywnym kontekście jako ostrzeżenia na Faraon24 – strzeżcie się szczególnie prywatnych pożyczek bez BIK bo 99.999999% z nich to lipa – słowo na nowo spopularyzowane przez syna autora legendarnych słów „nie każde oszustwo jest przestępstwem” – chodzi oczywiście o Misia – tfu – Michała T* i Kaczora D* – tfu – Donalda T*.

Poza tym dodatkowych zmian nie odnotowałem, prospekt wprawdzie pozostanie nieco rachityczny ale jak zawsze – większą uwagę przykładam do rzeczy najważniejszych a potem dopiero zajmuję się detalami – i tu warto dodać, że samą szatę graficzną Faraon24 poprawiłem dopiero po około roku od uruchomienia portalu po licznych namowach, prośbach a potem i skargach – wszystko w swoim czasie. Może i te pożyczki są w 15 minut (ale to czas na wniosek i tak) ale w prawdziwym świecie 15 minut to czas na herbatkę i lekkie dywagacje a nie faktycznie na realne zmiany a już tym bardziej jak wielu uważa to nie czas od wejścia na www do otrzymania przelewu na konto.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.